O SPOLEČNOSTI
Sapsan Plus

Společnost Sapsan Plus sídlí v České republice a nemá geografické hranice pro spolupráci. V minulosti jsme spolupracovali s malými a středními podniky, výrobci v různých odvětvích, distributory a obchody ve více než 20 zemích světa. Naši specialisté během své práce realizovali stovky projektů od vývoje softwarových IT systémů pro správu zařízení až po dodávky velkých výrobních linek a následných inženýrských řešení. Nyní jsme se rozrostli o práci na velkých projektech a nabízíme služby v oblasti vývoje softwaru, upgradů zařízení, inženýrských návrhů. Vyvíjíme unikátní řešení s individuálním výběrem technologií a specialistů pro každý projekt.
Zakladatel společnosti Ruslan Bultajev využívá své zkušenosti z managementu k vybudování efektivního týmu vysoce kvalifikovaných specialistů. Zabýváme se implementací komplexních projektů, které vyžadují mnohostrannou práci v oblastech vývoje softwaru, marketingové podpory, inženýrských projektů a managementu. Společnost Sapsan Plus neustále rozšiřuje nabídku svých produktů a služeb s ohledem na zájmy našich zákazníků a dynamický rozvoj trhu informačních technologií.

Neustále posouváme hranice a navazujeme nová partnerství s dodavateli po celém světě, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a nejlepší ceny produktů. Společnost Sapsan Plus je vždy otevřená novým návrhům spolupráce. Naše společnost nabízí různé typy partnerství, takže nás neváhejte kontaktovat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.
Naše společnost se při vývoji softwaru řídí agilním přístupem. Používáme metody štíhlé výroby a štíhlého startupu, které upřednostňují lidské potřeby a požadavky před procesy a experimenty. Mezinárodní norma kvality ISO 9001:2015 potvrzuje trvalý závazek společnosti Sapsan Plus ke kvalitě práce, osvědčeným přístupům a programátorským postupům.
Používáme soubory cookie, pixely a další technologie (souhrnně „cookies“), abychom rozpoznali váš prohlížeč nebo zařízení a dozvěděli se více o vašich zájmech se základními funkcemi a službami pro další účely... Přečíst více
OK