BLOG

V tomto blogu náš tým sdílí cenné informace a hovoří o nejzajímavějších inovacích a technologiích v oblasti IT.
Vývoj mobilních aplikací. Co by měl zákazník vědět?
Platební systémy, vzdělávací platformy, zdravotní aplikace, fitness trackery, rezervace hotelů, letenek, přivolání taxi, doručovací a zábavní služby - tyto a mnohé další mobilní aplikace se staly součástí našeho života.
Software pro rozpoznávání gest
Společnost Sapsan Plus s.r.o. již řadu let začleňuje do svých softwarových produktů pokročilé technologie rozpoznávání gest, pohybu a textu a vyvíjí inovativní aplikace pro uživatele se zdravotním postižením
Testování systému. Začněte jednat a získejte náskok
Testování na úrovni systému ověřuje, zda všechny typy uživatelských vstupů odpovídají očekávanému výsledku, a vyhledává chyby, které QA mohl přehlédnout během testů ve fázi vývoje.
Co je aplikace Instant App?
Aplikace pro okamžité spuštění je malý program, který umožňuje uživatelům vyzkoušet a otestovat malou část hlavní aplikace, bez nutnosti její instalace do zařízení. Jedná se v podstatě o hybrid mobilní aplikace a webové aplikace.
Software Business Intelligence
Jak se s daty pracujete? Tabulky Google nebo Excel? Je to známé a snadné, ale pouze v začínající fázi byznysu. Později se tabulky mohou stát brzdou a dokonce problémem. Ztráta informací, neschopnost analyzovat data z různorodých tabulek je jen špičkou ledovce.
Co je MVP?
Jsou chvíle, kdy máte nápad na mobilní aplikaci, tým vývojářů vytvoří produkt, investuje do něj velkou částku peněz, uvede ho na trh a zahájí jeho propagaci. A najednou se ukáže, že o to nikdo nemá zájem, nebo že spotřebitel ještě "nedospěl" a nepřijal novinku! Bohužel si to uvědomili příliš pozdě!
Vývoj korporátních aplikací v Javě
Bezpečnost je důležitou součástí každého IT řešení. Jaká data vaší společnosti jsou neustále ohrožena? Kde je uložen? Jaké informace je třeba neustále zálohovat? Jak uchováváte a chráníte zpracovávaná data?..
Low-Code Platformy
Stojí to za to riziko?
Low-code je již dlouho předmětem kontroverzí, ale také hledání jednoduchých řešení při implementaci podnikových procesů, mobilních rozhraní a aplikací.
Člověk, který má k programování daleko...
Zabezpečení cloudu:
Оchrana, detekce, prevence
Bezpečnost je důležitou součástí každého IT řešení. Jaká data vaší společnosti jsou neustále ohrožena? Kde je uložen? Jaké informace je třeba neustále zálohovat? Jak uchováváte a chráníte zpracovávaná data?..
AR:
Nové platformy rozšířené reality
To, co bylo včera považováno za sci-fi, se dnes používá všude. Jeden z těchto "surrealistických výmyslů" - rozšířená realita - se dnes hojně využívá v různých oblastech, například v byznysu a výrobě...
Průmyslový internet věcí
a platformy IIoT
Každý den je k internetu připojeno 5 miliard lidí na planetě, kteří si ani nevšimnou, že v síti současně komunikuje více než 30 miliard různých zařízení, která tvoří takzvaný internet věcí (IoT)...
Sapsan Plus
a filosofie Agile
Klíčovými parametry každého IT projektu jsou čas, rozsah, rozpočet a efektivita týmu.
S cílem zajistit, aby klient obdržel kvalitní kód a aktuální software, byl spokojen se spoluprací...
Kanban
Kultura spolupráce a stanovení priorit
Bez ohledu na to, jak jedinečný a složitý produkt společnost poskytující služby vývoje softwaru vytváří, vždy existuje něco, bez čeho se žádný projekt nedá realizovat nebo dokončit...
Používáme soubory cookie, pixely a další technologie (souhrnně „cookies“), abychom rozpoznali váš prohlížeč nebo zařízení a dozvěděli se více o vašich zájmech se základními funkcemi a službami pro další účely... Přečíst více
OK