Blog

Online aktualizace platformy

Moderní webové stránky vyžadují použití nových technologií. Byli jsme požádáni o aktualizaci online platformy. Jedná se o platformu pro výměnu zboží mezi kupujícími a prodávajícími. Jeho hlavní nevýhodou je nesprávné fungování mobilní verze, a to jak v aplikaci, tak na samotném webu.

K vyřešení tohoto problému použil náš tým technologie NodeJS, PHP, Javascript. Po vytvoření jediné databáze mohly být všechny informace rovnoměrně přenášeny do všech verzí online platformy. Aktualizace starého rozhraní také vyžadovala další zdroje. V dnešním světě musí být informace responzivní a musí se zobrazovat stejně na všech zařízeních. Naši specialisté se proto zabývají modernizací rozhraní. Nyní online platforma splňuje všechny požadavky UI / UX.
Po dokončení prací se počet návštěvníků za šest měsíců zvýšil 1,5 krát. S výměnou dat již nebyly žádné problémy. Uživatelům se velmi líbilo moderní rozhraní. To bylo pro obchod velmi dobré.
PRO SVŮJ PROJEKT
VŠE CO POTŘEBUJETE
Používáme soubory cookie, pixely a další technologie (souhrnně „cookies“), abychom rozpoznali váš prohlížeč nebo zařízení a dozvěděli se více o vašich zájmech se základními funkcemi a službami pro další účely... Přečíst více
OK