Blog

Webový portál pro správu solární elektrárny

Rozvoj alternativních zdrojů energie vedl ke zvýšení světové spotřeby až o 1 % za 15 let. Ropě trvalo celých 50 let, než dosáhla úrovně světové spotřeby 1 %. Tento rychlý vývoj technologie odráží vysokou úroveň poptávky po výrobě solární energie.

Společnost Sapsan Plus obdržela požadavek na vývoj webového portálu pro řízení a řízení solární elektrárny. Potíž byla v tom, že bylo požadováno shromažďovat informace z celého komplexu inženýrských zařízení. V důsledku toho byly informace přenášeny z každého prvku systému na server prostřednictvím zabezpečeného kanálu. Z přijatých dat byly generovány reporty, které bylo možné otevřít z připojeného počítače nebo mobilního telefonu zaměstnanců.
Řízením teploty každého prvku jsme byli schopni snížit riziko požáru. Díky nižším provozním nákladům se našemu klientovi podařilo zvýšit ziskovost elektrárny.
PRO SVŮJ PROJEKT
VŠE CO POTŘEBUJETE
Používáme soubory cookie, pixely a další technologie (souhrnně „cookies“), abychom rozpoznali váš prohlížeč nebo zařízení a dozvěděli se více o vašich zájmech se základními funkcemi a službami pro další účely... Přečíst více
OK