Služby

Inženýrský vývoj

SapsanPlus nabízí celý cyklus inženýringových aktivit od vývoje softwaru až po jeho integraci do výrobních zařízení zákazníka.

Náš tým vždy přesně a včas plní veškeré požadavky klientů, aby mohli dosáhnout svých podnikatelských cílů.
KOMPLEX ČINNOSTÍ V TOMTO SMĚRU ZAHRNUJE NÁSLEDUJÍCÍ KROKY:
1
2
3
Analýza požadavků a příprava technického zadání
V této fázi jsou prováděny veškeré nezbytné aktivity vedoucí k sepsání dokumentu popisujícího funkční požadavky na budoucí software. Provádí se analýza fungování výrobních zařízení klienta a brífink s technickým ředitelem a předními specialisty podniku.
Vývoj a testování produktu
Hlavní fází projektu je vývoj zdrojového kódu produktu a spustitelných modulů. Závěrečná fáze vývoje softwaru. V této fázi jsou vytvořeny testovací plány, shromažďují se informace o zjištěných chybách, připravují se výkazy a certifikace.
Instalace a podpora
Produkt je předán specialistům na instalaci. Za projektem stojí tým specialistů, kteří instalují software do provozu výrobních zařízení klienta, provádějí veškerá nastavení, testy, poskytují zákazníkovi poradenství s následnou technickou podporou projektu.
Používáme soubory cookie, pixely a další technologie (souhrnně „cookies“), abychom rozpoznali váš prohlížeč nebo zařízení a dozvěděli se více o vašich zájmech se základními funkcemi a službami pro další účely... Přečíst více
OK