Služby

Upgrade vybavení

Společnost SapsanPlus se stále rozvíjí a pomáhá s rozvojem svým klientům s ohledem na současné trendy a technologie. Hledáte-li tedy možnost zlepšit ekonomické a technologické ukazatele vaší výroby, jste na správné adrese.

Zvýšit produktivitu, zlepšit kontrolu nad technologickým procesem lze pomocí modernizace výrobních zařízení. Pomůže to zvýšit efektivitu práce a obrat podniku.
NAŠI SPECIALISTÉ NABÍDNOU JEDNU Z MOŽNOSTÍ:
1
2
3
Celková modernizace
Předpokládá maximální nahrazení zastaralého zařízení obdobným moderním zařízením, automatizaci technologických procesů a agendy, dodávku a montáž nového zařízení.
Komplexní modernizace
Předpokládá řešení, která umožní provést systémové změny v provozu podniku při minimálních nákladech. Dotknou se pouze problémových technologických procesů, jejichž modernizace může přinést maximální finanční efekt. Je to nejoptimálnější varianta modernizace v období ekonomických obtíží.
Bodová modernizace
Předpokládá první kroky k dosažení kontroly nad výrobou. Při nevelkých investicích umožňuje optimalizovat provoz určité části výroby, a tím zlepšit konkrétní ukazatele.
Používáme soubory cookie, pixely a další technologie (souhrnně „cookies“), abychom rozpoznali váš prohlížeč nebo zařízení a dozvěděli se více o vašich zájmech se základními funkcemi a službami pro další účely... Přečíst více
OK