Sapsan Plus S.R.O. - CZ

Nákup komponent inteligentního domu v Číně

Systém “inteligentního domu” je v dnešní době stále populárnější. To není nijak překvapující; ovládat celý dům prostřednictvím aplikace v telefonu je pohodlné. Tento program cíleně vytváří dům “inteligentní” a “bezpečný” pro všechny členy rodiny.
Dnes přestal být systém „inteligentního domu“ luxusem, a je dostupný díky možnosti instalovat jednotlivé prvky systému a zakoupit jeho komponenty v Číně.


Komplet „inteligentního domu“  je vybaven především následujícími prvky:
  • snímač, jehož činnost spočívá ve zpracování informací a jejich předání do sítě;
  • snímač reagující na pohyby. Po nastavení prvku může uživatel kdykoli použít nasvícení místnosti;
  • snímač určený k montáži na dveře nebo okno;
  • bezdrátový dveřní zvonek.
Sada čidel „inteligentního domu“ funguje samostatně i v kombinaci s dalšími prvky systému, jako jsou lampy, zásuvky aj. Používání kompletu je jednoduché a pro jeho nastavení není vyžadována přítomnost specialisty.


Oblíbené produkty „inteligentního domu“ v současnosti:
  • Webová kamera s HD rozlišením. S její pomocí lze sledovat vše, co se děje v místnosti.
  • Inteligentní zásuvka umožňuje odpojit přístroje ze sítě na dálku. Zařízení má bezpečnostní certifikát a atraktivní design.
  • Robotický vysavač. Tento důmyslný přístroj na úklid může být naprogramován tak, aby uklidil dům v nepřítomnosti majitelů.
  • Jedním z výrazných produktů od čínského výrobce je smart osvětlení, které dokáže zobrazit 16 milionů barev a odstínů. Toto zařízení může být ozdobou jakéhokoli domu, zajistí pohodlí a v případě potřeby romantickou atmosféru. Navíc lze toto zařízení naprogramovat tak, aby se aktivovalo v určený čas a simulovalo dojem vaší přítomnosti v domě, když jste na dovolené.

Čínští výrobci neustále vyvíjejí nové produkty za přijatelné ceny, které mohou spotřebitele překvapit. Většina e-shopů čínských výrobců má anglickou verzi webu, většina z nich je také prezentována na internetové tržnici Alibaba, kde se lze pohodlně seznámit se širokým sortimentem výrobků k vytvoření plnohodnotného „inteligentního“ systému. A ohledně pomoci s objednávkou a dodávkou kontaktuje naše specialisty, vždy rádi pomůžeme.